YURT DIŞI ÖDEME

Yurt Dışı Ödemeleriniz için Ödeme Aşamasında istediğiniz Kredi Kartı veya banka havalesi aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

 

YURT DIŞI TESLİMAT

Kargonuz UPS,DHL,TNT kargo seçeneklerinden herhangi biri ile Türkiye'den gönderilmektedir. Teslimat süresi stok durumuna göre 5 - 7 iş günü olarak belirlenmiştir. Aklınıza takılan konular ile ilgili info@thinkcar.com.tr’den destek alabilirsiniz. Bırakmış olduğunuz maillere en kısa sürede yanıt verilecektir.

 

YURT DIŞI İADE

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde,kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

 

YURT DIŞI KARGO ÜCRETİ

Sepetinize tıklayıp ödeme aşamasına giderken ücret karşınıza çıkacaktır. Kargo ücreti değişkenlik gösterebilir. Merak ettiğiniz bir konuda (0216) 577 49 60 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.