Hakkımızda

 

SOES Sezer Oto Elektronik Servis San.Ve Dış Tic.Ltd.Şti

 

1987 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız Günümüzde gelişen otomotiv teknolojileri ve bu teknolojilerin hızlı yaygınlaşması sonucu zaman içinde oluşan problemleri çözme konusunda her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir. Temel hedefimiz ülkemizin her bölgesindeki müşterilerimize ve diğer ülkelerdeki müşterilerimize hızlı güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile çalışıp müşterilerimizin problemlerine çözüm olmak değerli müşterilerimizi memnun etmektir. 

Yürüttüğümüz yüksek maliyetteki Ar-Ge çalışmaları müşteri memnuniyeti ve sorunlarını önceden tespit etmemizi sağlamaktadır buda firmamıza ayrıcalık katmaktadır.

 

 

 

Thinkcar Tech Co. Ltd.

 

 

Thinkcar firması araç bakımında ve mobil internet teknolojisinde uzman bir grup tarafından ABD Los Angelas’ta kurulmuştur. Şirket, En son mobil İnternet teknolojisini geleneksel otomobil teşhis ve test teknolojisi ile birleştirmeyi ve otomobil teşhis ve testlerinde karşılaşılan sorunları daha düşük maliyet, daha yüksek verimlilik ve daha uygun yollarla çözmeyi hedef  haline getirmiştir.

Thinkcar tarafından üretilen tüm profosyonel yeni nesil arıza tespit cihazları kullanıcıların otomobiller ve ağır vasıta araçlar üzerinde üst düzey arıza tespiti yapabilmeleri için geliştirilmiştir.

Thinktool Serisi cihazlarını kullanan tüm kullanıcılar hemen hemen tüm araç modelleri sorunsuz bağlantı kurabilirler ve ihtiyaç duyulan her zaman SOES Sezer Oto Elektronik Teknik Destek numarasından destek alabilirler.